Belarussische Demonstration zum Gedenken Berlin. 28.11.2021 | Pomiędzy Urzędem Kanclerskim(Kanzleramt) a siedzibą parlamentu(Bundestagu), odbyła się demonstracja Białorusinów dla upamiętnienia 900 katorżników reżimu Łukaszenki w tym przywódców Związku Polaków na Białorusi Andżeliki Borys i Andrzeja Poczobuta. Na znak solidarności z więzionymi na Białorusi uczestnicy zapalili 900 żarówek , po jednej dla każdego niewinnie przetrzymywanego.
Była to odważna inicjatywa patriotów białoruskich zwracająca uwagę na prawdziwą twarz satrapy białoruskiego, prześladującego opozycję, protestującej przeciw sfałszowaniu wyborów prezydenckich. Uczestnicy pikiety zapalili Znicze Pamięci, wspierani w tym przez klubowiczów Rodło /GP B-B , którzy przynieśli znicze w polskich barwach narodowych. Mimo zimna i lekkiej mżawki demonstranci manifestowali w obronie więźniów sumienia oraz ich rodzin. Zbierano datki na prezenty Bożonarodzeniowe dla dzieci niesłusznie prześladowanych i zatrzymanych przez dyktatora Łukaszenkę, wspieranego przez Putina.
Ku zaskoczeniu, nieopodal odbywała się inna manifestacja / blisko siedziby parlamentu (Bundestagu). Zebrało się tam wielu sympatyków przyjęcia przez RFN nielegalnych imigrantów ekonomicznych koczujących aktualnie po stronie białoruskiej przy granicy z Polską, a wspomaganych przez tajne służby i strażników granicznych satrapy białoruskiego, próbujących nielegalnie przedostać się do Polski(UE).
Wg lewaków i wspierających ich nawiedzonych proazylowców , przekraczanie granicy w lesie, polu, rzece, bagnie bez paszportu i wizy oraz testu PCR, ale z siekierą, szpadlem, nożycami i procą z kamieniem jest czymś dozwolonym. Także wówczas, jeśli przy tym wykorzystuje się cynicznie dzieci i kobiety dla wzbudzenia litości. Akcja lewaków i pożytecznych idiotów wspierających agresywnych imigrantów ekonomicznych, wpisuje się w narrację Putina i Łukaszenki, która ma na celu destabilizację Polski i UE, zalania imigrantami ekonomicznymi krajów starej UE, tak jak w 2015 roku i odwracania uwagi opinii międzynarodowej od możliwej inwazji na Ukrainę, przez zgromadzone przy jej granicy wojska dyktatora Rosji!
W skutek błędnej decyzji z 2015r. , odchodzącej właśnie kanclerz Niemiec dr Angeli Kasner-Sauer, bliżej znanej jako dr Angela Merkel, do Niemiec i do UE dostało się wielu terrorystów islamskich, zmieszanych z tysiącami imigrantów z Bliskiego Wschodu. Do dzisiaj kraje zachodnie UE borykają się z zamachami i przestępstwami kryminalnymi, często z udziałem lub z inispiracji radykalnych islamistów.